Manyetik Matkaplar, Kaynak Ağzı Açma ve Dairesel Kesiciler için Aksesuarlar

Manyetik matkaplariçin BDS orijinal aksesuarları ve kesici takımlar için aksesuarlar, ürünlerinizi metal işleme ihtiyaçlarınız için çok yönlü hale getirir.

Soğutucular ve Premium Aksesuarlar

 

BDS Maschinen’den Manyetik Matkaplar için Çevre Dostu Yağlayıcılar ve Üstün Aksesuarlar. Dairesel Kesiciler için Soğutucu ve Yağlayıcı Ürün Yelpazesi, HSS Dairesel Kesiciler için Kesme Yağı, TCT Dairesel Kesiciler için Suda Çözünür Soğutucu, Dikey ve Yatay Delme için Kesme Pastası, Diş Açma için Kesme Pastası ve Üst Düzey Yağlama Spreyleri.

Premium Aksesuarlar Serisinde Weldon Shaft ile Yeni Spiral Matkap Uçları , Havşa Uçları, PowerCLEANER – Yenilikçi Bir Talaş Kaldırma ve Temizleme Aracı, PowerWORKER – Delme Sonrası Metalik Talaşları Temizlemek İçin Benzersiz Bir Manyetik Çapak Toplayıcı, Manyetik Matkap’lar için Başlangıç ​​Kitleri, Taşıma Çantaları ve Çok Daha Fazlası..

Kılavuz Tutucular

 

ProfiPLUS sınıfı manyetik matkaplar, diş açma işleri için uygundur. ProfiPLUS sınıfı makinelerin diş çapı, hızlı değiştirilebilir kılavuz tutucular ve uçlarının boyutuna göre belirlenir. BDS manyetik matkaplarının geniş stroke aralığı, hızlı değiştirilebilir kılavuz tutucular uçları değiştirirken hizalamayı ve merkezlemeyi tekrarlamak zorunda kalmadan hızlı ve verimli çalışmayı kolaylaştırır.

Takım Tutucular ve Adaptörler

 

Weldon şaftlı BDS manyetik matkap uçları harici sistemlere adaptasyon için uygundur. Uygun bir adaptörle, Weldon şaftlı BDS manyetik matkap uçları piyasadaki standart takım tezgahları veya takım tutucu sistemleriyle uyumludur. Mors Konik ve Weldon bağlantılı takım tutucular./span>

Özel Bağlantı Aksesuarları

 

BDS manyetik matkapları için. Demir dışı metallerin ve paslanmaz çeliklerin boru işleme ve delme işlemleri için. Kendi manyetik matkabınızı oluşturun! BDS, piyasada bulunan manuel delme makineleri ve manyetik matkapları ile çalışmak için bağlama mekanizmaları konusunda yeni seçenekler sunar. BDS kelepçeleme cihazları, 80 ila 250 mm ve 150 ila 500 mm çaplı borular için de uygundur.

Kaynak Ağzı Açma Makineleri için Aksesuarlar

 

Freze kafası, Elmas uçlar, Kılavuz plakalar, vb. Freze kafalarındaki yeni plaka konfigürasyonu, düşük hızlarda bile düşük darbeli ve düşük titreşimli metal işleme sağlar. Güçlü motor çıkışı ile birlikte değişken hız kontrolü ve tam dalga kontrol elektroniği ile geniş bir malzeme yelpazesi kolayca işlenebilir. Dört kesme kenarlı yeni kesici uçlar, işlemeyi de kolaylaştırır.