HSS Manyetik Matkap Uçları – Made in Germany

HSS Manyetik Matkap Uçları

Bugünün dünyasında, önemli olan tek şey kaliteli ürünlerdir. Kalite sadece pahalı fiyatlandırma, lüks paketleme veya akıllı pazarlama anlamına gelmez, ancak kalite, olağanüstü standartlara, çok yetenekli operatörlere, en iyi ham maddelere, uzman son kontrollere sahip bir ürün sunmak anlamına gelir ve en önemlisi, ürünleri dış kaynak kullanmadan kendimizin üretmesidir.

Aynı prensibe sahip olan BDS Maschinen, Manyetik Matkap Uçlarını Almanya’da bulunan en son teknoloji fabrikasında üretmektedir. Almanya’da üretilen BDS Dairesel Kesiciler, yalnızca üstün performans, daha uzun ömür ve kesici başına daha fazla delikle sonuçlanan Kalite’ye odaklanır. BDS ayrıca Almanya’daki aynı modern fabrikada çok çeşitli manyetik delme makineleri, plaka pah kırma makineleri ve kaynak ağzı açma makineleri üretmektedir.

BDS HSS Dairesel Kesici Tipleri

Standart olarak 30, 55 ve 110 mm kesme derinliklerinde 12 mm’den 130 mm’ye delme kadar çaplarda mevcuttur. Ayrıca, kendi üretim tesisimizle, sadece 5 adetlik bir MOQ ile gereksinimlerinize göre 100 mm çapın üzerinde veya 110 mm uzunluğunun üzerinde istenilen boyutta kesiciler de üretiyoruz!

Aşağıdaki video, Almanya’daki modern fabrikamızda dairesel kesicilerin nasıl ürettiğimizi göstermektedir!

BDS Manyetik Matkap Uçları Bağlantı Tipleri