Manyetik Matkap | Dünyanın En Geniş Ürün Yelpazesi

Tüm Delme Gereksinimleri İçin BDS Manyetik Matkap Serileri

Tüm özelliklere ve ters çevrilebilir motora sahip ağır hizmet tipi manyetik matkaplar. Yapı mühendisliği ve ağır mühendislik şirketlerindeki profesyonel kullanıcılar için idealdir.

MAB 485

Ø 40 mm Delme ve M16 Kılavuz Çekme

MAB 825

Ø 100 mm Delme ve M30 Kılavuz Çekme

MAB 485 SB

Döner Taban, Ø40 mm Delme ve M16 Kılavuz Çekme

MAB 845 SB

Döner Taban, Ø 100 mm Delme ve M30 Kılavuz Çekme

MAB 525

Ø 50 mm Delme ve M20 Kılavuz Çekme

MAB 1300

Ø 130 mm Delme ve M42 Kılavuz Çekme

MAB 525 SB

Döner Taban, Ø50 mm Delme ve M20 Kılavuz Çekme

Profesyonel kullanıcılar için sağlam, tam gelişmiş manyetik matkaplar. Zor koşullarda güvenilir ve test edilmiş sürekli çalışma.

MAB 100K

Ø 32 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MAB 455

Döner Taban, Ø40 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MAB 455 SB

Döner Taban, Ø 40 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MAB 465

Ø 40/50 mm Delme ve M16 Kılavuz Çekme

Kaliteden veya performanstan ödün vermek istemeyen ancak kolaylık ve belirli özelliklerden vazgeçebilen profesyonel kullanıcılar için manyetik matkap serisi. Cazip bir fiyata gerçek BDS kalitesi!

MABasic 200

Ø 32 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MABasic 850

Ø 75 mm Delme ve 110mm Delme Derinliği

MABasic 35

Ø35 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MABasic 400

Ø 40/50 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MABasic 450

Ø40/50 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

Özel görevler, özel makineler gerektirir. BDS, her görev için manyetik matkap sağlayabilir. Gerekirse özel versiyonda tek ürün olarak!

MAB 155

Ø 35 mm Delme ve 35mm Delme Derinliği

MAB 825 V

Tam Otomatik, Ø 100 mm Delme ve 110mm Delme Derinliği

AutoMAB 350

Tam Otomatik, Ø35 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MAB 825 KTS

Frezeleme Özelliğine Sahip, Ø 100 mm Delme ve 60mm Delme Derinliği

AutoMAB 450

Tam Otomatik, Ø45 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

MAB 1300 V

Tam Otomatik, Ø 130 mm Delme ve M42 Kılavuz Çekme

AirMAB 5000

Pnömatik Havalı, Ø55 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

RailMAB 915

Ø 36 mm Delme ve 55mm Delme Derinliği

BDS Maschinen Manyetik Matkapları

Manyetik Matkap, BDS Maschinen®’in ana ürünüdür. 1989 yılından beri manyetik tabanlı delme makinelerinin üretiminde uzmanız ve bu nedenle ana odağımızı bu ürün hattına yoğunlaştırıyoruz. Şu anda, dünyadaki en geniş manyetik matkap ürün yelpazesine sahibiz. Standart model olarak 27’den fazla manyetik matkap modeli ile özel amaçlı manyetik matkaplar için sipariş verin.

BDS manyetik matkaplarını “Premium” yapan şey, aşağıdakiler gibi yeni nesil teknolojilerdir;

  • Sabit watt çıkışı için elektronik devir kontrolü, bu nedenle delme sırasında bile mab matkaplarının watt’ı düşmez.
  • Zaman ve çaba kaybetmeden aletleri değiştirmek için KEYLESS matkap mandrenleri.
  • Kömür aşınma kontrol göstergesi.
  • Yeni nesil LED’ler yeni modellerde devreye giriyor çünkü BDS ürünlerimizi her zaman teknolojik lider olacak şekilde güncelliyor.
  • Dahili korumalı motor kabloları.
  • Hemen hemen tüm mab manyetik matkaplarda Döner Taban seçeneği mevcuttur.
  • Mab manyetik matkaplarının sağlam, ağır hizmet ve uzun hizmet ömrü için sıvı yağ banyolu dişli kutusu.
  • Güvenlik için mıknatıs yapışma göstergesi; ve daha pek çok avantaj.

BDS Manyetik Matkap Kategorileri

BDS Maschinen’in manyetik matkapları, müşterilerimizin ihtiyaçları için doğru manyetik matkap makinesini seçmesini kolaylaştırmak için dört performans sınıfına ayrılmıştır. Bu dört kategori ProfiPLUS, ProfiSTART, ProfiBASIC ve ProfiSPEZIAL olarak adlandırılır.

ProfiPLUS manyetik matkaplar, Delme, Kılavuz Çekme, Havşa Açma ve Raybalama işlemleri için tasarlanmıştır. Bu dört işlem ProfiPLUS manyetik matkaplarla mümkündür çünkü bu modeller “Ters Çevrilebilir Motorlar” ile donatılmıştır. Ters çevrilebilir motor saat yönünde ve saat yönünün tersine de dönebilir. BDS Maschinen, dünyada tersine çevrilebilir motorlara sahip çok az sayıdaki manyetik matkap üreticisinden biridir.

ProfiSTART manyetik matkaplar, ağır hizmet delme işlemleri için tasarlanmıştır. Bu makineler, eksiksiz dahili kablolama, mıknatıs göstergesi, yağ banyolu dişli kutusu ve Morse Konik 2 modelleri için en önemli KEYLESS matkap mandrenleri gibi özelliklere sahip olarak rekabette avantajlara sahiptir.

ProfiBASIC manyetik matkaplar, daha az delme gereksinimi olan ve daha ekonomik makineye sahip olmak isteyen kullanıcılar için yakın zamanda piyasaya sürülmüştür. Diğer mab matkaplarımız gibi bu mab matkaplar da Almanya’da üretilmektedir. Bu makineler, makineden ekstra özellikler azaltılarak ve olabildiğince basit hale getirilerek ekonomik hale getirilir. Bu mab matkapların ağır hizmet gres kutusu vardır, harici kabloları vardır ve göstergeler ve sensörler eksiktir. Bu mab matkaplar, ekonomik bir makine satın almak isteyen ancak kaliteden ödün vermek istemeyen kullanıcılar arasında oldukça popüler hale geldi.

ProfiSPEZIAL kullanıcıların özel delme gereksinimleri için özel amaçlı manyetik matkaplardır. Bu manyetik matkap sınıfı; Pnömatik delme makinesi, kompakt alçak yükseklikte manyetik delme makinesi, kablosuz pille çalışan manyetik delme makinesi, iki yeni otomatik manyetik delme makinesi modeli, iki yeni otomatik manyetik delme ve kılavuz çekme makinesi modelinden oluşmaktadır. , benzinle çalışan raylı delme makinesi ve yepyeni çapraz tabla tabanlı manyetik delme makinesi bu kategoride mevcuttur.

27’den fazla manyetik matkap modeli, delme işlemleri için her türlü çözümü sunar, bu nedenle sloganımız SADECE DAHA İYİ DELME.